Registrace do kurzů ONLINE 

Máte-li zájem o naše kurzy, vyplňte formulář, který najdete pod tlačítkem "mám zájem". My Vám pak co nejrychleji odpovíme na Vaši e-mailovou adresu. 


BABY.jpg

BABY 3-6 let    Ročník nar. 2013 a mladší

Přípravný kurz pro ty nejmenší ve věku od 3 do 6 let. Výuka probíhá zábavnou formou. Hlavní náplní je naučit se základy tance, správné protažení těla a vnímání práce s hudbou. Vyvrcholením pololetí je taneční besídka pro rodiče a přátele. 

75 min. / 1 x týdně 

( PRÁVĚ PROBÍHÁ NÁBOR DO 2.POLOLETÍ )          

 
 

MINI.jpg

MINI 5-8 let     Ročník nar. 2014 - 2011

Pro děti od 5 do 8 let. Výuka probíhá zábavnou formou. Hlavní náplní je naučit se základy tance, správné protažení těla a vnímání práce s hudbou. Mini A se účastní tanečních soutěží, z kterých si odvezou své první velké zážitky.

Nově od letošního roku nabízíme tým Mini B, který je vhodný pro ročníky 2014 a 2013. Tým Mini B je nesoutěžní přípravka. 

75 min. / 2 x týdně

( PRÁVĚ PROBÍHÁ NÁBOR DO KURZU MINI B )          

 
 

DVK.jpg

DĚTI 8-11 let     Ročník nar. 2010 - 2007

Pro děti od 8 do 11 let. Výuka probíhá zábavnou formou. V tomto věku se nasazuje i větší tréninková náročnost. Děti mají více hodin tréninku a zdokonalují se v technice. Zároveň se klade důraz na vývoj týmového ducha a účastní se tanečních soutěží.

90 min. / 2 x týdně + nepovinné lekce techniky 

( MOMENTÁLNĚ NEPROBÍHÁ NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ, ALE MŮŽETE NÁS ZKUSIT KONTAKTOVAT )          

 
 

JVK.jpg

JUNIOŘI  11-15 let     Ročník nar. 2007 - 2003

Pro mláděž od 11 do 15 let. Tréninky jsou vedeny tak, aby dokázaly zaujmout dnešní mládež. Tanečníci mají více hodin tréninku a zdokonalují se v technice. Zároveň se klade důraz na vývoj týmového ducha a účastní se tanečních soutěží. 

90 min. / 3 x týdně

( MOMENTÁLNĚ NEPROBÍHÁ NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ, ALE MŮŽETE NÁS ZKUSIT KONTAKTOVAT )          

 
 

HVK.jpg

HLAVNÍ 15-více let     Ročník nar. 2003 a starší

Pro mládež od 15 let a více. Jde o taneční tým, který chce ještě něco dokázat a účastnit se tanečních soutěží. Náplň tréninků je udržování se ve fyzické kondici, taneční variace, technika a hlavně zábava.   

90 min. / 1 x týdně nebo 2 x týdně nebo 3 x týdně + technika

( MOMENTÁLNĚ NEPROBÍHÁ NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ, ALE MŮŽETE NÁS ZKUSIT KONTAKTOVAT )