IMG_9037.jpg

Vilém Vidras

Vedoucí, choreograf taneční školy a trenér HVK

Vilém, zakladatel WDA, se již od útlého věku zabývá nejrůznějšími formami tance. Jeho odhodlání a motivace k úspěchu ho posunula nejen jako tanečníka, ale i jako choreografa a porotce na mezinárodní úroveň. Jeho prioritou je tvorba, vyjádření emocí pomocí tance a možnost předat své nápady dalším nadšencům.

Obklopen dětmi a náctiletými, Vilém si dokáže udržet profesionální vztah, a zároveň si získat jejich pozornost díky svému humornému podání tanečních lekcí. Tanečníci si oblíbili jeho zábavný přístup k výuce.

K jeho největším úspěchům patří vítězství extraligy v disco dance pro rok 2011, a titul 1.vícemistra světa ve street dance show pro rok 2007. Za největší choreografické úspěchy považuje vítězství produkce na světovém poháru a několik předních příček na MČR.


Daša Bátorová

Trenérka - BABY 1

Daša se především specializuje na interakci a taneční průpravu našich nejmenších tanečníků, kategorii BABY. Daša je maminka tří dětí a díky bohaté zkušenosti z předchozích let, se dětem dokáže věnovat na profesionální úrovni. Zároveň vede své hodiny zábavně naučnou formou.

IMG_8782.jpg

IMG_9030.jpg

Nina Durišová

Trenérka - MINI B

Nina má dlouholeté zkušenosti se soutěžním tancováním. Má za sebou několik účastí na mezinárodních soutěžích. Svou znalost taneční průpravy a techniky předává v pokročilé přípravce našich nejmenších tanečníků. Pro Ninu je základem trénink hrou, který si naše děti rychle oblíbily. Na Nině si mimo jiné vážíme její spolehlivosti. 


Aneta Marcaníková

Trenérka a asistentka choreografa MINI A, DVK a JVK

Aneta má bohaté zkušenosti v práci s dětmi. Studuje pedagogiku a trénuje děti od svých 15 let. Aneta nás nikdy nepřestane překvapovat svou trpělivostí. 

Tanci se věnuje od malička. Začínala aerobikem a později se věnovala gymnastice, která ji do tanečního života přinesla mnohé zkušenosti, které předává dalším tanečníkům. Mimo jiné se věnuje i choreografii. 

Nedá se pochybovat o tom, že Aneta pro tanec a WDA žije. Díky pozitivní energii má skvělý vliv na naše tanečníky v jakémkoli věku.

IMG_8731.jpg

IMG_8949.jpg

Veronika Macháňová

Trenérka a asistentka choreografa - DVK a HVK B

Veronika se věnuje tanci již od útlého věku. Začínala gymnastikou, ale již brzy k ní připojila tanec. Do nástupu na střední školu v Olomouci se věnovala základům baletu a účastnila se různých tanečních soutěží v kategoriích modern, jazz a show dance. Téměř každoročně se pak dostala do finále na MČR v těchto kategoriích. Nechyběly ani účasti na workshopech předních českých i mezinárodních tanečníků.

V Olomouci ovšem změnila taneční styl a začala se věnovat disku, disko freestylu a streetu. V letech 2012 a 2014 získala Veronika titul mistryně a vicemistryně v kategorii Disco Dance Freestyle na MČR. 

Tanec považuje za dokonalý prostředek pro vyjádření emocí a úžasnou náplň volného času, bez kterého si již nedokáže svůj život představit.


Simona Doleželová

Trenérka a asistentka choreografa - DVK a JVK

Simona je energická a osobitá taneční lektorka nejnovějších tanečních stylů. Specializuje se především na balet a contemporary. Simona se tanci věnuje od dětství. Vyrůstala v baletní škole, a zároveň navštěvovala kurzy street dance. Simona je tak svým tanečním stylem zcela jedinečná a je inspirací pro naše tanečníky. Mimo jiné je 1.vícemistryně ČR v contemporary dance pro rok 2018.

IMG_8525.jpg

IMG_9116.jpg

Tereza Ševčíková

Asistentka trenéra - BABY 1,2

Tereza je tvůrčí a talentovaná tanečnice. Specializuje se především na disco dance. Tancuje od malička a během několika let v soutěžních složkách nasbírala mnoho zkušeností, které s láskou a lektorskými zkušenostmi předává dál svým žákům.


Natálie Foersterová

Asistentka trenéra - MINI B

Natálie je naší skvělou tanečnicí od prvopočátku WDA. Trenérské praxi se věnuje třetím rokem. Natálie je pro děti trenérem, rádcem i kamarádem v jedné osobě.

IMG_8705.jpg

IMG_8995.jpg

Lucie Skovajsová

Asistentka trenéra MINI A

Lucie je pomocnou rukou trenérů už od našeho založení. Za ty roky získala mnoho zkušeností a je plná elánu sbírat další. Nejdůležitější je, že ji děti baví, což jde také vidět na její práci. Naše děti ji mají moc rádi a tvoří tak v týmu skvělý kolektiv. 


IMG_8601.jpg

Adéla Rašnerová

Asistentka trenéra - MINI A a MINI B

Adéla je čerstvým přírustkem do našeho lektorského týmu. Má na svém kontě spoustu soutěžních úspěchů. Jejím snem vždy bylo, stát se lektorkou. V minulosti si prošla gymnastickou průpravou a trénovala pod vedením špičkových trenérů z celé Evropy. Je velkou inspirací pro každého našeho malého tanečníka.